FORMULARZ REZERWACJI POKOJU
Imię:*
Nazwisko :*
E-mail:*
Numer telefonu :
Wymaganie specjalne:
Termin zameldowania* Termin wymeldowania *
Ilość pokoi:
Liczba dorosłych:*
Liczba dzieci 0-2:
Liczba dzieci 3-10:
Liczba dzieci 11-18:
  Wyślij »

Направете запитване за резервация тук и ние ще се свържем с Вас на посочения телефон или e-mail възможно най-бързо. Това е само запитване и не е обвързано със заплащане.

Пакети и специални цени

 

For our best offer, please contact the hotel manager at: +359 888066612 or fill in the Request form above.

 

Thank you:)

 

Kontakt

FAMILY HOTEL "ТROPICANА"**

13 IZGREV STR.

RAWDA  8238, BULGARIA

Numer telefonu:  +359 888 066612

Е-mail: BGTROPICANA@YAHOO.COM

 

 

Jak dotrzeć do hotelu?

Kierunek #1: Najpierw kiedy wjedziecie Państwo do Rawdy z kierunku Burgas lub Warna, proszę skręcić na lewo w ulicę „Svoboda”, która przekształca się w ulicę „Izgrev”. Zobaczycie Państwo Hotel Rodzinny Tropicana po Waszej lewej stronie zanim dojedziecie do ulicy „Makedonia”.

 

Kierunek #2: Jeśli przegapicie skręt na lewo w ulicę “Svoboda”, jak opisane w Kierunku#1, jedźcie dalej prosto ulicą “St.Cyril i Metodius”, aż dojedziecie do centrum Rawdy, a wtedy skręćcie na lewo w ulicę „Makedonia”. Potem proszę skręcić w pierwszą ulicę na lewo „Izgrev” i zobaczycie Państwo Hotel Rodzinny Tropicana po Waszej prawej stronie.

 

Kierunek #3: Jeśli wjeżdżacie Państwo do Rawdy jadąc z Nesebaru, proszę skręcić na prawo w ulicę „Izgrev”  i zobaczycie Państwo Hotel Rodzinny Tropicana po Waszej prawej stronie.
 

Jakieś 3km od starożytnego miasta Nesebar i 5km od kurortu Słoneczny Brzeg, w ścisłym centrum Rawdy, naprzeciwko Luna Parku - miejsce wypoczynku……Hotel Rodzinny Tropicana**

Kontakt

Nazwisko i imię:*
E-mail:*
Numer telefonu :*
Uwaga:*
Wyślij